מה עוד מעניין אותך?

לצפייה בתכנית החדשה באילת הקליקו כאן

חשיבה חיובית
האם אנו "רוחניים", האם אנחנו יודעים באמת לכבד זה את זה ולהעניק חופש מחשבתי?
קבלת העולם הרוחני תלוייה בפתיחות מחשבה,חופש חשיבה,חשיבה יצירתית ומעל לכל החופש,החופש לשאול,להטיל ספק ולכבד את השונה.

מהי מציאות
האם המציאות של כולנו זהה? האם אנו חשים בכל הסובב אותנו או אולי יש יותר. האם יכולים להיות סביבינו יצורים שונים,גמדים ופיות שאנו כלל לא רואים?
מאמר זה אינו עונה על שאלות אלו.... ואולי כן? כל אחד והמציאות שלו!

עניין של זמן,או שהזמן עושה את העניין?
מכירים את המושג "חבל על הזמן"? במאמר זה נבחן מהו הזמן,האם חבל עליו והאם אנו לא מקדישים לו יותר מידי זמן.


יעוץ רוחני - הבדלים וגישות
פעמים רבות שואלים אותי:"מה יותר טוב , קלפים או קפה?".ובכן הגיע הזמן לעשות קצת סדר בדברים.יש הרבה שיטותייעוץ רוחניות ואני אנסה לגעת במקצתן, להסביר כיצד הן עובדות ואיך נכון לנו לבחור את היועץ הרוחני שלנו.

אסטרולוגיה
מתי כדאי לעשות מה? לרשותכם טבלה עם ימי השבוע,שעות כל יום והכוכב השליט שלה. אם אתם יודעים אסטרולוגיה זה מספיק לכם. במידה ולא, מצורף הסבר לכל שעה מה מומלץ ומה לא לעשות בכל שעה בכל יום.

הורים כמנהיגים במשפחה, בזמן מלחמה
מאמר מאת חיים עמית המתאר את סוד מנהיגותם של המנהיגים החדשים במלחמה הנוכחית: ההורים במשפחות בקו העימות. מנהיגותם של הורים אלה מושתת על שבע מיומנויות מנהיגות בסיסיות: חשיבה אסטרטגית, דוגמה אישית, הצבת גבולות, תקשורת דיאלוגית, העצמה, שותפות וגמישות.

התמודדות עם מחלות החורף מתרופות סבתא ועד לתרופות הומאופתיות
לרפואה הקונבנציונלית של העולם המודרני, אין תשובה בכל מה שקשור למחלות חורף אולם לרפואה הטבעית ולתרופות הסבתא דווקא יש!
כל העצות הכי שימושיות שיעזרו לכם לעבור את החורף בשלום!

חינוך הילד לעצמאות ולאחריות
אתה לא תחליט עלי" - אומר הזאטוט שרק עכשיו למד לדבר, להוריו חסרי אונים, שלא בטוחים איפה עובר הגבול בין עצמאות לחוסר סמכות. ומה עושים עם הקטן הקטנצ'יק שמתעקש לעשות הכל לגמרי לבד ?

שימושים הומאופתיים להריון ולידה
אומרים שזה קורה תמיד אחרי מלחמות. הרי הזהירו אותנו עוד הרבה לפני המלחמה האחרונה וכנראה שגם בתבונה, אחרת לא ניתן להסביר את התופעה ההריונית הזו שאוחזת בנו הנשים הישראליות, לאחרונה. בימים אלו פשוט לא ניתן לסובב את הראש מבלי להיתקל באיזו אישה הרה, וכן, זה כולל גם את עבדכם הנאמנה. לפיכך לא יכולתי לחשוב על זמן טוב יותר כדי להקדיש פינה לנושא ודווקא מהבחינה הבריאותית.

קווים לדמותם של מנהלים - יישום הגרפולוגיה לאיתור סגנונות ניהול לפי רדין
רבים טוענים שבישראל כל אחד רוצה להיות מנהל ואין הדבר משנה באיזה היקף. או מנהל מחלקה המונה 2 אנשים, או מנהל חנות של ארבעה וחצי מוצרים. במודעות דרושים, אם אתה כותב "דרוש מנהל מכירות" תקבל יותר פניות מאשר אם תכתוב "איש מכירות" למרות שמדובר לעיתים קרובות באותו תפקיד.